Tureckie Seriale

Halka: walka o prawdę dotyczącą przeszłości i zemsta, czyli nowy serial stacji TRT!

Podaj dalej
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Stacja TRT przygotowała jeszcze jedną serialową premierę. Serial “Halka / Pierścień”, którego pierwszy odcinek wyemitowany został w ubiegły wtorek. O czym opowiada ta produkcja? Kogo możemy w niej oglądać? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Obsada: Serkan Çayoğlu (Cihangir), Kaan Yıldırım (Kaan), Hande Erçel, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen, Umuta Karadağ, Erdal Yıldız, Dilan Telkök, Banu Fotocan, Okday Korunan, Şehsuvar Aktaş, Uğur Taşdemir.

Czwórka głównych bohaterów serialu / fot. materiały prasowe

O czym opowiada serial?
“Pierścień” to serial o Kaanie Karabulut i Cihangirze Tepeli, którzy chcą poznać prawdę o przeszłości i zemścić się na tych, którzy zmienili losy ich życia. Dwóch młodych ludzi, dwóch zupełnie różnych ludzi, którzy pochodzą z różnych środowisk, z uporem i gniewem walczą z pułapką, którą uważają za przypadek. Podążają w ślad za przeszłością, która ich nie opuszcza. Borykają się z brudną walką, małymi i wielkimi kłamstwami. Mają do czynienia z mafią, brudnymi pieniędzmi i intrygami. Spotykają się twarzą w twarz z Pierścieniem, którego nazwy nie znają, i jego okrutnymi działaniami.
Pierścień jest zamkniętą przestępczą organizacją, która nie wychyla się w świetle dnia. Przestępcza organizacja, działająca poza prawem, która daje o sobie znać tam, gdzie są pieniądze i władza. Serial o przeszłości, która wciąż krwawi i boli. W przeciwieństwie do klasycznych seriali o mafii, tu kobiety są silne i potrafią walczyć na równi z mężczyznami.
W pierwszym odcinku Kaan i Cihangir otrzymują czerwone koperty z nagraniem, które przewraca ich życie do góry nogami. Kaan dowiaduje się, kto jest zabójcą jego ojca. Natomiast Cihangir poznaje gorzką prawdę o swoim ojcu, ale czy człowiek, którego od zawsze uważa za ojca, jest nim na pewno?
Czy Kaan jest synem mężczyzny, którego nazwisko nosi? Czy Hümeyra Karabulut dowie się w końcu, co się stało z jej prawdziwym synem 25 lat temu? Jak się potoczą losy policjantki Bahar, Kaana, córki mafioza Müjde i Cihangira? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w kolejnych odcinkach “Pierścienia”.

Potrzebujesz więcej informacji o serialu? Koniecznie odwiedź grupę “Serialowe Gwiazdy Tureckie”.

Materiały wykorzystane w tym wpisie zostały przygotowane przez grupę “Serialowe Gwiazdy Tureckie”.


Podaj dalej
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

komentarzy 8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *