Kardeş Çocukları odcinek 3: Ümran i Umay twarzą w twarz po wielu latach [Streszczenie, zdjęcia, zwiastuny]

Sprawdź, co wydarzy się w 3 odcinku serialu “Dzieci sióstr”.

Ümran i Umay twarzą w twarz po wielu latach!
Konfrontacja po latach pomiędzy Ümran i Umay będzie szokująca nie tylko dla nich obu, ale także dla Hayat i Hayal. Ümran wraca z Hayat do wioski, ale ani wioska, ani ich nowe życie nie przypominają tego, co było wcześniej. Hayat, z jednej strony musi żyć z bólem doświadczeń matki i jej chęcią pozbycia się Umay, nie zdając sobie sprawy, jakie kłopoty na nią sprowadzi. Dziewczyna sądzi, że zbliżając się do ciotki zdoła swobodniej oddychać i zacznie radzić sobie z wszystkimi kryzysami w swoim życiu.

Z drugiej strony, Yıldırım zbliża się do świata Umay na każdym kroku, nie zdaje sobie sprawy, że zbliża się krok po kroku do zmieniających jego życie sekretów. Niszczycielskie konsekwencje głębokiego rozczarowania Volkana zarówno nad relacjami z Umay, jak i nadziejami ze strony Hayal powodują nowe problemy. Podczas gdy Umay ma zapłacić cenę za swój zły traktat, Yıldırım i Ümran stają twarzą w twarz w obliczu przeszłości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o serialu? Koniecznie odwiedź grupę fb “Czas Na Tureckie”!

Streszczenie i zwiastuny przygotowała grupa “Czas Na Tureckie”. Zdjęcia pochodzą z materiałów promocyjnych serialu.

2 Odpowiedzi do “Kardeş Çocukları odcinek 3: Ümran i Umay twarzą w twarz po wielu latach [Streszczenie, zdjęcia, zwiastuny]”

  1. No i *uj, no i cześć. Filmiki zablokowane, nic się nie dowiem. A idź pan w *uj z takimi człowiekami, co to blokują takie ciekawe rzeczy :/ Niech się wypchają sianem i słomą, a zjadę se na nich na śniegu w następna zimę. Miałam się wziąć za ten serial, ale utknęłam w dwóch i na kolejne czasu brak. No cóż, przynajmniej u ciebie wiem, co się mniej więcej dzieje. Dzięki 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *