Co zobaczymy w 4 odcinku serialu?

Hayat zaczyna dążyć do poznania przeszłości!

Ümran mieszka teraz we wsi Cemala. Umay po latach spotyka się z Yıldırımem. Hayat odkrywa, że Yıldırım nie jest zwyczajną osobą dla jej ciotki, więc zaczyna drążyć w sprawach z przeszłości. Ümran, która stara się zaakceptować to, że Hayat będzie mieszkać z Umay, stara się stworzyć sobie bezpieczne miejsce. Jednakże wieści dotyczące stylowego życia Hayat mobilizują Ümran do wyjazdu do Stambułu. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że w mieście przyjdzie się jej skonfrontować z osobą będącą częścią jej przeszłości. Z drugiej strony, Umay, Yıldırım i Reşat muszą zmierzyć się z problemami wynikającymi z coraz większej więzi Hayat i Hayal. Nieświadomie w ich relacje wchodzi Volkan, który okaże się testem ich przyjaźni.

Co wydarzy się w 5 odcinku serialu?

Po spotkaniu Yildirima i Ümran tajemnica staje się jasna!

Yıldırım jest zszokowany tym, że Ümran jest matką Hayat. Zdaje sobie sprawę również z tego, kim jest Umay. Ümran jest zszokowana, że spotkała mężczyznę ze swojej przeszłości, odczuwa ból i gniew. Aby ukryć swoje pochodzenie, Hayat postanawia połączyć siły z Umay.
Yildirim dręczony wyrzutami sumienia próbuje porozmawiać z Ümran. Hayat powoli zaczyna rozumieć, że mama i ciocia ukrywają przed nią swoje powiązania z Yildirimem. Volkan okazuje coraz większe zainteresowanie Hayat. Widząca to Hayal próbuje walczyć z zazdrością. Również Ümran jest zaskoczona takim obrotem spraw.
Kiedy dwie siostry starają się zakopać przeszłość i sekrety, na ich drodze pojawiają się Yildirim i Cemal. Każdy poczyniony przez nie ruch jest niebezpieczny i może zmienić równowagę sił, a także przyspieszyć odkrycie sekretów, które wcale nie chcą zostać ujawnione.

Chcesz dowiedzieć się więcej o serialu? Koniecznie odwiedź grupę fb “Czas Na Tureckie”.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania materiałów zamieszczonych na blogu.

Streszczenie i zwiastuny zostały przygotowane przez grupę “Czas Na Tureckie”. Zdjęcia pochodzą z materiałów promocyjnych serialu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *