Tureckie Seriale

Şahin Tepesi: Walka o władzę, majątek i miłość [Opis fabuły, zwiastuny, zdjęcia]

Podaj dalej
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

“Şahin Tepesi” (pl. Wzgórze Sokoła) to serial produkcji Ay Yapim, który emitowany był na kanale Atv od 23 listopada do 28 grudnia ubiegłego roku. Został zakończony na 6 odcinku z powodu niezadowalających stację reytingów. Mimo to można z pewnością stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych produkcji spośród tych, które dane było nam oglądać w 2018 roku.

Poniżej informacje o obsadzie, fabule i zwiastuny. Mamy nadzieję, że to przekona osoby, które jeszcze nie oglądały tego niezwykłego serialu, do sięgnięcia po niego.

O czym opowiada serial?

Wojna dwóch kobiet o władzę, szacunek i majątek. Walka o miłość dwójki młodych ludzi, którzy pozostają w centrum tej wojny. Do tego wszystkiego tajemnicza śmierć…

Melek po śmierci matki była samotnie wychowywana przez ojca. Z powodu czynu, którego nie popełniła, została wyrzucona z rodzinnego domu i pozbawiona prawa do całego majątku. Tuna została jej przyrodnią siostrą po tym, jak ojciec Melek adoptował ją wraz z jej siostrą, gdy ich rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Między Melek a Tuną nie panują dobre relacje. Melek przez lata ukrywała przed swoimi dziećmi fakt, że ich dziadek żyje i jest właścicielem wielkiego Holdingu Şahin. Życie nigdy jej nie rozpieszczało. Jej mąż zmarł, a teraz sama próbuje spłacać jego długi. Wraz z dwójką swoich dzieci, po wielu latach nieobecności, w obliczu rodzinnej tragedii przekracza próg rodzinnego domu. Tuna, która ma obsesję na punkcie męża, martwi się zarówno o niego, jak i o utratę majątku. Ale przede wszystkim jej głównym zmartwieniem jest teraz to, że Melek w każdej chwili może odkryć prawdę o okolicznościach śmierci swojego ojca.

Walka dwóch kobiet stanowi największą przeszkodę dla miłości ich dzieci… Verdy i Efe.

Obsada

Zerrin Tekindor (Tuna Akdora), Ebru Özkan Saban (Melek Özden), Boran Kuzum (Efe Akdora), Aybüke Pusat (Verda Özden), Murat Aygen (Demir Akdora), Leyla Tanlar (Deniz Akdora), Mustafa Mert Koç (Cem Özden), Kaan Taşaner (Erkan Sarpkaya), Esra Dermancıoğlu (Ceylan Topçu), İlhan Şen (Mete).

Produkcja: Ay Yapim
Reżyseria: Hilal Saral
Scenariusz: Melek Gençoğlu
Kanał: Atv
Rok produkcji: 2018


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o serialu, koniecznie odwiedź grupę fb “Czar Tureckich Seriali”.


Podaj dalej
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

komentarze 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *