Tureckie Seriale

Sefirin Kızı: Historia miłości, która stała się legendą [Fabuła, zdjęcia, zwiastuny]

Podaj dalej
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Jeden z najbardziej wyczekiwanych tureckich seriali tego roku już niebawem będzie miał swoją premierę. Engin Akyürek i Neslihan Atagül Doğulu powracają na szklany ekran po ponad 2 latach nieobecności w serialu “Sefirin Kızı” (“Córka ambasadora”). Za scenariusz tej produkcji odpowiadają Nehir Erdem i Ayşe Ferda Eryılmaz, które wcześniej pracowały przy 1 sezonie serialu “Sen Anlat Karadeniz”. Wkrótce przekonamy się, czy scenarzystki stworzyły kolejny turecki hit. Premiera produkcji już 16 grudnia na kanale Star TV. A o czym w ogóle opowiada serial?

„Jeśli umrzesz, stajesz się legendą, jeśli żyjesz, kłamstwem.”

Sancar ( Engin Akyürek), syn biednego rolnika, zakochuje się w Nare (Neslihan Atagül Doğulu) – córce ambasadora, która przyjechała na wakacje do Bodrum. Młodzi ludzie z zupełnie odmiennymi charakterami zakochują się w sobie z wzajemnością. Jednak na drodze do szczęśliwego życia napotykają wiele przeszkód, a największą z nich jest ojciec Nare –  Güven (Erdal Küçükkömürcü). Ambasador sprzeciwia się ich związkowi. W końcu Sancar i Nare postanawiają uciec i potajemnie wziąć ślub. Jednak w noc, kiedy się spotykają, dziewczyna nagle znika. Nikt więcej jej nie zobaczy.

Niektórzy mówią, że rzuciła się do morza. Inni twierdzą, że wyjechała do Europy. A biedny kochanek będzie tęsknił i śpiewał smutne pieśni o miłości. Historia nieszczęśliwej miłości Sancara i Nare stanie się legendą.

9 lat później córka ambasadora, która zaginęła w noc poślubną, pojawia się ponownie w życiu Sancara. A dokładniej w dniu jego ślubu, kiedy w końcu postanowił rozpocząć życie z inną kobietą. Co więcej, Nare nie jest sama.

Fot. Materiały promocyjne serialu / Star Tv

Obsada: Engin Akyürek (Sancar Efeoğlu), Neslihan Atagül Doğulu (Nare Çelebi), Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Doğukan Polat (Yaha), Hivda Zizan Alp (Elvan), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Erhan Alpay (Akın), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Esra Kızıldoğan (Müge), Cemre Öktem (Zehra), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Beren Gençalp (Melek).
Produkcja: NG Media, O3 Turkey Medya
Reżyseria: Emre Kabakusak
Scenariusz: Nehir Erdem, Ayşe Ferda Eryılmaz
Rok produkcji: 2019
Data premiery: 16.12.2019
Emisja: Star TV


Podaj dalej
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *